The cost of production is about $135 usually, depending on feed grain prices and those kinds of things. Guys are at near break-even right now. It's very difficult to add another four to six bucks on to it and make it work. Typically, on an annual basis, if the guys are making six to ten bucks a hog they're happy.
It certainly takes the edge off the business, and consequently a lot of people are exiting.