I want to make another comment, if I can.
I talked about the school project, the school snack program. We had lobbied for this for quite some time. Schools currently have sales of pop and candy bars, and this sort of food. A can of pop is what, $1.25, $1.50? A candy bar is $1. We're putting food into the schools, fresh snacks, delivered, at 40¢. The kids love them.
We're currently working up in the Temiskaming area. They don't get fresh vegetables. I had a call from a radio station, and they asked how we were going to get them to eat the broccoli and the cauliflower flowerets, and I said, “No problem”. I was going to say we were going to give them Ontario wine to go with them, but it could have gone on the radio.
It's been hugely successful. They're just tickled pink with it. That's the cost-effectiveness of it. I think that when people come and say it's going to be too expensive, we just need to look at the comparison.