Okay. You were mentioning you have a lot of volunteers, and of course, the food you're getting is at hardly any cost, but still there's a considerable amount of cost for electricity, gas, or whatever, to produce this product and the packaging. Where do you get your revenues from if the people buying your product are just FOB your plant? How do you pay for your costs?
On June 2nd, 2014. See this statement in context.