I simply don't think we can answer that question.
But one thing I would point out is that whatever program and whatever education about nutrition we want to put in place is really useless if the product is not affordable to start with. That's our point. If we can't get the product to the communities at a reasonable price, all the teaching you want to do is not going to be for naught, but it's going to be difficult to carry out when you get home.