Getting to beef, they don't grade it. It just comes in. That's probably to their advantage, isn't it, Dan and John? This way, they can just buy it at whatever price. If the AAA grade is $10 a pound, let's say, what are they buying it at? Is it $6 or something, where they're saying they're going to buy it all...?
On May 11th, 2017. See this statement in context.